Corsair MM100 Gaming musemåtte Sort
Corsair MM100, Sort, Monokromatisk, Stof, Skridsikker bund, Gaming musemåtte
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Corsair MM100. Bredde: 320 mm, Dybde: 270 mm. Produktfarve: Sort, Overfladefarvning: Monokromatisk, Materiale: Stof, Skridsikker bund, Gaming musemåtte
Produktegenskaber
| Emballeringsdata | |
|---|---|
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Vægt og størrelse | |
| Bredde | 320 mm |
| Dybde | 270 mm |
| Tykkelse | 3 mm |
| Design | |
| Overflade farvning | Monoton |
| Farve på produkt | Sort |
| Gaming musemåtte | Ja |
| Præstation | |
| Anbefalet brug | Universel |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Farve på produkt | Sort |
| USB-drevet | Ingen |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Skridsikker bund | Ja |
| USB-strømforsyning | Nej |
| Gaming musemåtte | Ja |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Ergonomisk | |
| Skridsikker bund | Ja |
| Håndledsstøtte | Nej |
| Information Pakning | |
| Antal | 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Tykkelse | 3 mm |
| Bredde | 320 mm |
| Dybde | 270 mm |
| Strømstyring | |
| USB-drevet | Ingen |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.