Deltaco Gaming DMP450 XL Musemåtte 900x400x4 mm, sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Denne XL-musemåtte giver gamere en stor, glat overflade som sikrer optimal kontrol og bevægelsesfrihed, mens man spiller. Dens størrelse, på hele 900x400x4 mm, klarer let hurtige og større musebevægelser, der forbedrer gameplayet. Den stabile underside af naturgummi sørger for, at måtten ligger fast under intense spil, og de forstærkede kanter sikrer stor holdbarhed.
Produktegenskaber
| Vægt & størrelser | |
|---|---|
| Vægt | 975 g |
| Tastatur | |
| Skridsikker bund | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 90 mm |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkehøjde | 410 mm |
| Pakkevægt | 1,07 kg |
| Pakketype | Kasse |
| Andre funktioner | |
| Dybde | 400 mm |
| Bredde | 900 mm |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Garantiperiode | 5 År |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Gummi |
| Logistik data | |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 5 stk |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 9 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 9 cm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 20 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 90 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 90 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 440 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 21,5 kg |
| Toldproduktkode (TARIC) | 5903209090 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.