Deltaco Gaming DM210 ultralet gamingmus, 6400 DPI, RGB, gummibelagte sidegreb, sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Vores første ultralette gamingmus DM210 giver dig alt hvad du behøver i en RGB-gamingmus. Forbløffende RGB, en ultralet vægt og gummibelagte sidegreb for den ultra kontrol selv i pressede situationer. De 6 forskellige DPI-tilstande kan skiftes via den øverste knap, mens knappen nedenfor hjælper med LED-belysningen.
Produktegenskaber
| Ergonomisk | |
|---|---|
| Kabellængde | 1,8 m |
| Kabelfunktioner | Flettet |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 150 mm |
| Pakkedybde | 60 mm |
| Pakkehøjde | 210 mm |
| Pakketype | Hængende boks |
| Pakkevægt | 211 g |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Antal | 1 |
| Brugervejledning | Ja |
| Mus | |
| Formål | Spil |
| Bevægelsesopløsning | 6400 dpi |
| Antal knapper | 7 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Antal rullehjul | 1 |
| Responstid | 1 ms |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Kabel |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| Andre funktioner | |
| Garantiperiode | 5 År |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Gummigreb | Ja |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 150 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 60 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 460 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 10,3 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 40 stk |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8471607000 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Emballage indhold | |
| Brugervejledning | Ja |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 7 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 x64, Windows 10 x64 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 68 mm |
| Dybde | 127,3 mm |
| Højde | 42 mm |
| Vægt | 109 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.