Contour Design Balance Keyboard Black Wireless - PN Layout
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Øg produktiviteten med bedre kropsholdning og indbygget komfort. Balance Keyboard passer perfekt til RollerMouse og SliderMouse for mere glidende overgange og naturlig håndledspositionering. Det kompakte design minimerer skulderbevægelser, mens den justerbare hældning understøtter at arbejde med afslappede arme og hænder. Det passer også perfekt sammen med UniMouse og har fuld tastfunktionalitet for effektiv tastning.
Produktegenskaber
| Emballage indhold | |
|---|---|
| Kabler inkluderet | USB |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Strømstyring | |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Tastatur batteritype | AAA |
| Batteriets levetid | 12 måned(er) |
| Strømkilde type | Batteri, USB |
| Tastatur | |
| Antal taster på tastatur | 104 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Antal programmerbare (makro) nøgler | 0 |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + USB |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Multimedietaster | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
| Tastatur nøglekontakt | Saksnøglekontakt |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 150 mm |
| Pakkedybde | 442 mm |
| Pakkehøjde | 39 mm |
| Pakkevægt | 750 g |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ingen |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Tastatur stil | Lige |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Baggrundslys | Ingen |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Plast |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 320 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 460 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 220 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 8,1 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 392 x 119 x 20,5 mm |
| Tastatur vægt | 580 g |
| Vægt | 550 g |
| Andre funktioner | |
| Dybde | 392 mm |
| Højde | 22 mm |
| Bredde | 119 mm |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| CO2-aftryk | |
| Livscyklusudslip (kg CO2e) | 6,19 |
| Udsendelse til fabrik (kg CO2e) | 4,93 |
| Genbrug af data | |
| Genanvendt indhold i emballage | 70% |
| Genanvendt indhold af den samlede produktvægt | 37% |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.