Brother TN-3520 tonerpatron 1 stk Original Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Brother TN-3520. Sort toner sideydelse: 20000 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Sort blækpatron, sideudbytte | 20000 Sider |
| Side afkast (black) | 20000 Sider |
| Print farver | Sort |
| Kompatible produkter | HL-L6250DN, HL-L6300DW, HL-L6400DW, HL-L6400DWTT, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW |
| Black toner page yield | 20000 Sider |
| Printteknologi | Laserprint |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | MFC-L6900DW MFC-L6900DWT HL-L6400DW HL-L6400DWT |
| Side kapacitet | 20000 Sider |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Produktfarve | Sort |
| Brand kompatibilitet | Brother |
| Farve på produkt | Sort |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Ekstra (Super) højt udbytte |
| Sort toner sideydelse | 20000 Sider |
| Produkttype | Toner cartridge |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Kompabilitet | HL-L6250DN, HL-L6300DW, HL-L6400DW, HL-L6400DWTT, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW |
| Original | Ja |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Kasse |
| Tekniske detaljer | |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 81 stk |
| Pallens bruttohøjde | 16,4 cm |
| Pallens bruttovægt | 153,5 kg |
| Lag pr. palle | 9 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 3 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 27 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Emballeringsdata | |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 1,59 kg |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Kasse |
| Andre funktioner | |
| Produktfarve | Sort |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Farve på produkt | Sort |
| Vægt & størrelser | |
| Emballagetype | Kasse |
| Pakketype | Kasse |
| Bredde | 361 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 251 mm |
| Vægt | 1,14 kg |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.