Brother TN-3480 tonerpatron 1 stk Original Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Den originale store Brother toner i sort fungerer optimalt med din printer - uanset om du printer hjemme eller på kontoret. Med en klar sort tone, skarp tekst og billeder sikrer TN3480 toneren at alle dine udskrifter er af samme, høje standard.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Sort blækpatron, sideudbytte | 8000 Sider |
| Side afkast (black) | 8000 Sider |
| Print farver | Sort |
| Kompatible produkter | HL-L6250DN, HL-L6300DW, HL-L6400DW, HL-L6400DWTT, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW |
| Black toner page yield | 8000 Sider |
| Printteknologi | Laserprint |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | HL-L6250DN, HL-L6300DW, HL-L6400DW, HL-L6400DWTT, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW |
| Side kapacitet | 8000 Sider |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Produktfarve | Sort |
| Brand kompatibilitet | Brother |
| Farve på produkt | Sort |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Sort toner sideydelse | 8000 Sider |
| Produkttype | Toner cartridge |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Kompabilitet | HL-L6250DN, HL-L6300DW, HL-L6400DW, HL-L6400DWTT, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW |
| Original | Ja |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Kasse |
| Tekniske detaljer | |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 368 mm |
| Pakkedybde | 252 mm |
| Pakkehøjde | 152 mm |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 1,16 kg |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 81 stk |
| Pallens bruttohøjde | 16,4 cm |
| Pallens bruttovægt | 115,2 kg |
| Lag pr. palle | 9 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 3 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 27 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Kasse |
| Andre funktioner | |
| Produktfarve | Sort |
| Side kapacitet | 8000 Sider |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Farve på produkt | Sort |
| Vægt & størrelser | |
| Emballagetype | Kasse |
| Pakketype | Kasse |
| Bredde | 361 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 251 mm |
| Vægt | 810 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.