Brother TN-3380 tonerpatron 1 stk Original Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Toner til ca. 8.000 sider, ISO/IEC 19752 - passer til: HL-5440D/5450DN/5450DNT/5470DW/6180DW/6180DWT/DCP8110DN/8250DN/MFC8510DN/8950DW/8950DWT.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Retur & genbrug af patron | Ja |
| Sort blækpatron, sideudbytte | 8000 Sider |
| Patron retur og genbrug | Ja |
| Cartridge return & recycling | Ja |
| Print farver | Sort |
| Printteknologi | Laserprint |
| Kapabilitet | DCP-8110, 8150, 8155, 8250, HL-5440, 5450, 5470, 6180, MFC-8510, 8520, 8710, 8950 |
| Side kapacitet | 8000 Sider |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 8000 Sider |
| Produkttype | Toner cartridge |
| Patron erindring | Ja |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Kompabilitet | DCP-8110, 8150, 8155, 8250, HL-5440, 5450, 5470, 6180, MFC-8510, 8520, 8710, 8950 |
| Original | Ja |
| Vægt og størrelse | |
| Vægt | 717 g |
| Pakke vægt | 1,24 kg |
| Mål (BxHxD) | 290 x 132 x 81 mm |
| Tekniske detaljer | |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Vægt & størrelser | |
| Mål (BxHxD) | 290 x 132 x 81 mm |
| Dimensioner (BxDxH) | 290 x 132 x 81 mm |
| Pakkevægt | 1,24 kg |
| Bredde | 201 mm |
| Dybde | 149 mm |
| Højde | 362 mm |
| Vægt | 722 g |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 150 stk |
| Pallens bruttohøjde | 18,4 cm |
| Pallens bruttovægt | 178 kg |
| Lag pr. palle | 10 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 5 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 50 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 362 x 201 x 149 mm |
| Pakkevægt | 1,24 kg |
| Andre funktioner | |
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 362 x 201 x 149 mm |
| Emballagestørrelse (BxDxH) | 362 x 201 x 149 mm |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Information Pakning | |
| Pakke vægt | 1,24 kg |
| Emballagestørrelse (BxDxH) | 362 x 201 x 149 mm |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.