Brother TN-2420 tonerpatron 1 stk Original Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Den originale Brother TN-2420 er designet, så den passer perfekt sammen med et udvalg af Brother printere. Når du bruger TN-2420 får du flotte udskrifter i høj kvalitet hver gang du printer. TN-2420 er nem at sætte i printeren og giver dig dokumenter uden pletter og som holder længe.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Sort blækpatron, sideudbytte | 3000 Sider |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Side afkast (black) | 3000 Sider |
| Product_colour_test | Black |
| Print farver | Sort |
| Kompatible produkter | HL-L2310D\nHL-L2350DW\nHL-L2357DW\nHL-L2370DN\nHL-L2375DW\nDCP-L2510D\nDCP-L2530DW\nDCP-L2537DW\nDCP-L2550DN\nMFC-L2710DN\nMFC-L2710DW\nMFC-L2730DW\nMFC-L2750DW |
| Black toner page yield | 3000 Sider |
| Printteknologi | Laserprint |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | DCP-L2530DW DCP-L2510D HL-L2375DW HL-L2370DN HL-L2350DW HL-L2310D MFC-L2750DW MFC-L2730DW MFC-L2710DW MFC-L2710DN |
| Side kapacitet | 3000 Sider |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Produktfarve | Sort |
| Brand kompatibilitet | Brother |
| Farve på produkt | Sort |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 3000 Sider |
| OEM-kode | TN-2420 |
| Produkttype | Toner cartridge |
| Multipakke | Nej |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Kompabilitet | HL-L2310D HL-L2350DW HL-L2357DW HL-L2370DN HL-L2375DW DCP-L2510D DCP-L2530DW DCP-L2537DW DCP-L2550DN MFC-L2710DN MFC-L2710DW MFC-L2730DW MFC-L2750DW |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| OEM kode | TN-2420 |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Kasse |
| Tekniske detaljer | |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 4977766779494 |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 172 mm |
| Pakkedybde | 122 mm |
| Pakkehøjde | 356 mm |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 785 g |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 126 stk |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 4977766779494 |
| Pallens bruttohøjde | 15,5 cm |
| Pallens bruttovægt | 327,7 kg |
| Lag pr. palle | 7 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 42 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 172 mm |
| Pakkedybde | 122 mm |
| Pakkehøjde | 356 mm |
| Pakkevægt | 656 g |
| Emballagetype | Kasse |
| Pakketype | Kasse |
| Bredde | 124 mm |
| Dybde | 172 mm |
| Højde | 353 mm |
| Vægt | 435 g |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Kasse |
| Andre funktioner | |
| Produktfarve | Sort |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Farve på produkt | Sort |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.