Brother TN-2320 tonerpatron 1 stk Original Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Original Brother TN2320 stor sort toner, der giver flotte udskrifter i høj opløsning fra første til sidste side. Og da det er en toner med høj kapacitet, kan du printe i længere tid med TN-2320 uden at gå på kompromis med kvaliteten.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Sort blækpatron, sideudbytte | 2600 Sider |
| Print farver | Sort |
| Kompatible produkter | HL-L2365DW, HL-L2360DN, HL-L2340DW, HL-L2300D, DCP-L2540DN, DCP-L2500D |
| Printteknologi | Laserprint |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | HL-L2365DW, HL-L2360DN, HL-L2340DW, HL-L2300D, DCP-L2540DN, DCP-L2500D |
| Side kapacitet | 2600 Sider |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Produktfarve | Sort |
| Brand kompatibilitet | Brother |
| Farve på produkt | Sort |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sider, fodnote | ISO/IEC 19752 |
| Sort toner sideydelse | 2600 Sider |
| Produkttype | Toner cartridge |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Kompabilitet | HL-L2365DW, HL-L2360DN, HL-L2340DW, HL-L2300D, DCP-L2540DN, DCP-L2500D |
| Original | Ja |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Kasse |
| Andre funktioner | |
| Product_type_test | Toner cartridge |
| Antal sider, fodnote | ISO/IEC 19752 |
| Produktfarve | Sort |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Farve på produkt | Sort |
| Sideudbytte fodnote | ISO/IEC 19752 |
| Tekniske detaljer | |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 113 mm |
| Pakkedybde | 369 mm |
| Pakkehøjde | 180 mm |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 843 g |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 126 stk |
| Pallens bruttohøjde | 14,8 cm |
| Pallens bruttovægt | 118,8 kg |
| Lag pr. palle | 7 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 42 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Kasse |
| Vægt & størrelser | |
| Emballagetype | Kasse |
| Pakketype | Kasse |
| Bredde | 110 mm |
| Dybde | 172 mm |
| Højde | 358 mm |
| Vægt | 529 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.