Brother TN-2220 tonerpatron 1 stk Original Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Brother TN2220 stor sort toner garanterer professionelle udskrifter, hver gang du printer. Når du køber den originale toner TN2220, får du mere værdi for pengene sammenlignet med billigere uoriginale tonere. Det gør du, fordi at dine udskrifter bliver flottere og du sikrer, at din printer fungerer som den skal. Du slipper derfor for papirspild og sparer tid.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Sort blækpatron, sideudbytte | 2600 Sider |
| Print farver | Sort |
| Kompatible produkter | HL-2240, HL-2240D, HL-2250DN, HL-2270DW, DCP-7060D, DCP-7065DN, DCP-7070DW, MFC-7360N, MFC-7460DN, MFC-7860DW, FAX-2840, FAX-2845, FAX-2940 |
| Printteknologi | Laserprint |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | HL-2240, HL-2240D, HL-2250DN, HL-2270DW, DCP-7060D, DCP-7065DN, DCP-7070DW, MFC-7360N, MFC-7460DN, MFC-7860DW, FAX-2840, FAX-2845, FAX-2940 |
| Side kapacitet | 2600 Sider |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Produktfarve | Grå, Orange |
| Brand kompatibilitet | Brother |
| Farve på produkt | Grå, Orange |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Sort toner sideydelse | 2600 Sider |
| Produkttype | Toner cartridge |
| Oprindelsesland | Kina |
| Kompabilitet | HL-2240, HL-2240D, HL-2250DN, HL-2270DW, DCP-7060D, DCP-7065DN, DCP-7070DW, MFC-7360N, MFC-7460DN, MFC-7860DW, FAX-2840, FAX-2845, FAX-2940 |
| Original | Ja |
| Andre funktioner | |
| Product_type_test | Toner cartridge |
| Produktfarve | Grå, Orange |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Farve på produkt | Grå, Orange |
| Tekniske detaljer | |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 206 mm |
| Pakkedybde | 368 mm |
| Pakkehøjde | 116 mm |
| Pakkevægt | 948 g |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 126 stk |
| Pallens bruttohøjde | 16,6 cm |
| Pallens bruttovægt | 119,1 kg |
| Lag pr. palle | 7 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 42 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 110 mm |
| Dybde | 198 mm |
| Højde | 369 mm |
| Vægt | 491 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.