Brother TN-2120 tonerpatron 1 stk Original Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Sæt den originale toner TN2120 i din laserprinter og opnå den bedste kombination af toner og printer. TN2120 er en stor toner og holder ca. dobbelt så længe som en almindelig standard toner, uden at gå på kompromis med kvaliteten.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Retur & genbrug af patron | Ja |
| Sort blækpatron, sideudbytte | 2600 Sider |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Patron retur og genbrug | Ja |
| Cartridge return & recycling | Ja |
| Print farver | Sort |
| Kompatible produkter | HL-2140, HL-2150N, HL-2170W, DCP-7030, DCP-7040, DCP-7045N, MFC-7320, MFC-7440N, MFC-7840W |
| Farve | Nej |
| Printteknologi | Laserprint |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | HL-2140, HL-2150N, HL-2170W, DCP-7030, DCP-7040, DCP-7045N, MFC-7320, MFC-7440N, MFC-7840W |
| Side kapacitet | 2600 Sider |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Certificering | ISO/IEC19752 |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 2600 Sider |
| Produkttype | Toner cartridge |
| Patron erindring | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
| Kompabilitet | HL-2140, HL-2150N, HL-2170W, DCP-7030, DCP-7040, DCP-7045N, MFC-7320, MFC-7440N, MFC-7840W |
| Original | Ja |
| Vægt og størrelse | |
| Vægt | 883 g |
| Tekniske detaljer | |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 195 stk |
| Pallens bruttohøjde | 19,1 cm |
| Pallens bruttovægt | 201,3 kg |
| Lag pr. palle | 13 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 5 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 65 stk |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 195 x 365 x 120 mm |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 1,04 kg |
| Andre funktioner | |
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 195 x 365 x 120 mm |
| Certificering | ISO/IEC19752 |
| Farve | Ingen |
| Emballagestørrelse (BxDxH) | 195 x 365 x 120 mm |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkevægt | 1,04 kg |
| Pakketype | Kasse |
| Bredde | 196 mm |
| Dybde | 119 mm |
| Højde | 360 mm |
| Vægt | 607 g |
| Information Pakning | |
| Emballagestørrelse (BxDxH) | 195 x 365 x 120 mm |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.