Brother Original LC3219XLVALDR blækpatron – sampak
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Sørg for, at udskiftning af dine originale Brother blækpatroner er så problemfri og overkommelig som muligt ved at købe denne LC3219XLVALDR sampak. Pakken indeholder patronerne sort, cyan, gul og magenta, der alle er designet til at gøre det nemmere for dig at få det bedste ud af din Brother-printer.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Farve toner sideydelse | 1500 Sider |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Antal farve blækpatroner | 3 |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Sidekapacitet for sort blæk | 3000 Sider |
| Print farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Kompatible produkter | MFC-J6930DW, MFC-J6530DW |
| Printteknologi | Inkjet |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | MFC-J6930DW MFC-J5330DW MFC-J5335DW MFC-J5730DW MFC-J5930DW MFC-J6935DW MFC-J5930DW |
| Type | Original |
| Produktfarve | Flerfarvet |
| Brand kompatibilitet | Brother |
| Antal pr. pakke | 4 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 3000 Sider |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Sort toner sideydelse | 3000 Sider |
| Farve blæk sidekapacitet | 1500 Sider |
| Antal farve tonerpatroner | 3 |
| Multipakke | Ja |
| Blæk type | Farvebaseret blæk |
| Foto blækfarve(r) | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Kompabilitet | MFC-J6530DW \nMFC-J6930DW |
| Original | Ja |
| Forsyningstype | Multipakke |
| Sidekapacitet for farve blæk | 1500 Sider |
| Tekniske detaljer | |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 150 mm |
| Pakkedybde | 85 mm |
| Pakkehøjde | 110 mm |
| Pakketype | Blister |
| Pakkevægt | 325 g |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 640 stk |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 9 stk |
| Pallens bruttohøjde | 14,3 cm |
| Pallens bruttovægt | 222,2 kg |
| Lag pr. palle | 8 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 20 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 160 stk |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Andre funktioner | |
| Certificering | MFC-J5330DW MFC-J5335DW MFC-J5730DW MFC-J5930DW |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 70 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Højde | 150 mm |
| Vægt | 281 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.