Brother Original LC123VALBPDR sampak blækpatroner
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Om du printer hjemme eller på et lille kontor giver sampsillet mellem en Brother printer og vores originale blækpatroner det perfekte resultat, hver gang.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Antal farve blækpatroner | 3 |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Print farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Antal | 4 |
| Kompatible produkter | DCP-J4110DW\nMFC-J4410DW\nMFC-J4510DW\nMFC-J4610DW |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | MFC-J4710DW |
| Antal pr pakke | 4 stk |
| Type | Original |
| Printfarver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 600 Sider |
| Farve blæk sidekapacitet | 600 Sider |
| Multipakke | Ja |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Supply type | Multi pack |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Kompabilitet | DCP-J4110DW MFC-J4410DW MFC-J4510DW MFC-J4610DW |
| Original | Ja |
| Multipack | Ja |
| Forsyningstype | Multipakke |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 544 stk |
| Pallens bruttohøjde | 16,3 cm |
| Pallens bruttovægt | 153,7 kg |
| Lag pr. palle | 8 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 17 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 136 stk |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
| Emballeringsdata | |
| Pakketype | Blister |
| Pakkevægt | 281 g |
| Information Pakning | |
| Antal pr pakke | 4 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Pakketype | Blister |
| Bredde | 65 mm |
| Dybde | 215 mm |
| Højde | 180 mm |
| Vægt | 214 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.