Brother LC985C blækpatron 1 stk Original Blå
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Cyan blækpatron (op til ca. 260 sider. baseret på ISO 24711 standard) passer til: DCPJ125/315W/515W/MFCJ410.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Blå |
| Print farver | Blå |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | MFC-J220, MFC-J265W, MFC-J410, MFC-J415W, DCP-J125, DCP-J140W, DCP-J315W, DCP-J515W |
| Farve | Ja |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | DCP-J515W DCPJ125 DCPJ140W DCPJ315W MFCJ265W MFCJ410 MFCJ415W |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Printfarver | Blå |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve blæk sidekapacitet | 260 Sider |
| Multipakke | Nej |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Kompabilitet | MFC-J220, MFC-J265W, MFC-J410, MFC-J415W, DCP-J125, DCP-J140W, DCP-J315W, DCP-J515W |
| Original | Ja |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 3000 stk |
| Pallens bruttohøjde | 15,2 cm |
| Pallens bruttovægt | 217,8 kg |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 30 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Information Pakning | |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 67 g |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 24 mm |
| Dybde | 85 mm |
| Højde | 121 mm |
| Vægt | 36 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.