Brother LC980M blækpatron 1 stk Original Magenta
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Denne originale Brother LC980M blækpatron i magenta er specielt udviklet til at sikre kvalitetsdokumenter, hver gang du udskriver. Med egenskaber der modvirker, at farven falmer, kan du få glæde af skarpe farver, der holder. Ved at købe vores blækpatroner beskytter du din printer mod potentiel langsigtet skade forårsaget af brug af ikke-originale produkter.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Omtrentlig sidemængde (ISO/IEC 24711 FDIS) | 260 |
| Print farver | Magenta |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | Brother MFC-250C, DCP-145C, MFC-255CW, MFC-290C, MFC-295CN, DCP-165C, DCP-195C, DCP-375CW, DCP-365CN |
| Farve | Ja |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | DCP-145C DCP-165C DCP-195C DCP-197C DCP-375CW MFC-250C MFC-255CW MFC-290C MFC-295C |
| Type | Original |
| Printfarver | Magenta |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve blæk sidekapacitet | 260 Sider |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | Brother MFC-250C, DCP-145C, MFC-255CW, MFC-290C, MFC-295CN, DCP-165C, DCP-195C, DCP-375CW, DCP-365CN |
| Original | Ja |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Vægt og størrelse | |
| Bredde | 74 mm |
| Dybde | 12 mm |
| Højde | 93 mm |
| Vægt | 36 g |
| Pakke vægt | 55 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 137 mm |
| Pakkedybde | 88 mm |
| Pakkehøjde | 26 mm |
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 86 x 25 x 123 mm |
| Pakkevægt | 50 g |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 3600 stk |
| Pallens bruttohøjde | 18 cm |
| Pallens bruttovægt | 262,8 kg |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 36 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Andre funktioner | |
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 86 x 25 x 123 mm |
| Emballagestørrelse (BxDxH) | 86 x 25 x 123 mm |
| Information Pakning | |
| Pakke vægt | 55 g |
| Emballagestørrelse (BxDxH) | 86 x 25 x 123 mm |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkevægt | 55 g |
| Bredde | 25 mm |
| Dybde | 86 mm |
| Højde | 122 mm |
| Vægt | 35 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.