Brother LC980BK blækpatron 1 stk Original Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
LC980BK sort blækpatron er designet til at give fremragende resultater, hver gang. Originale Brother blækpatroner er nemme at sætte i printeren og passer 100 % til din printer.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Omtrentlig sidemængde (ISO/IEC 24711 FDIS) | 300 |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Print farver | Sort |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | Brother MFC-250C, DCP-145C, MFC-255CW, MFC-290C, MFC-295CN, DCP-165C, DCP-195C, DCP-375CW, DCP-365CN |
| Farve | Ingen |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | DCP-145C DCP-165C DCP-195C DCP-197C DCP-375CW MFC-250C MFC-255CW MFC-290C MFC-295C |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 300 Sider |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Mængde, ydre emballage | 1 stk |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Black ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | Brother MFC-250C, DCP-145C, MFC-255CW, MFC-290C, MFC-295CN, DCP-165C, DCP-195C, DCP-375CW, DCP-365CN |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Original | Ja |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Vægt og størrelse | |
| Bredde | 74 mm |
| Dybde | 16 mm |
| Højde | 93 mm |
| Vægt | 44 g |
| Pakke vægt | 64 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 130 mm |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkehøjde | 25 mm |
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 86 x 25 x 123 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 3600 stk |
| Pallens bruttohøjde | 17,9 cm |
| Pallens bruttovægt | 294,5 kg |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 36 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Andre funktioner | |
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 86 x 25 x 123 mm |
| Antal udvendige papkasser | 1 stk |
| Emballagestørrelse (BxDxH) | 86 x 25 x 123 mm |
| Mængde, ydre emballage | 1 stk |
| Information Pakning | |
| Pakke vægt | 64 g |
| Emballagestørrelse (BxDxH) | 86 x 25 x 123 mm |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Antal | 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkevægt | 64 g |
| Bredde | 24 mm |
| Dybde | 86 mm |
| Højde | 122 mm |
| Vægt | 45 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.