Brother LC3219XLY blækpatron 1 stk Original Gul
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Sørg for, at udskiftningen af dine originale Brother blækpatroner er så problemfri og overkommelig som muligt ved at købe denne LC3219XLY. Denne gule blækpatron er designet til at gøre det nemmere for dig at få det bedste ud af din Brother-printer.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Gul |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Print farver | Gul |
| Kompatible produkter | MFC-J6530DW\nMFC-J6930DW |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | MFC-J5330DW MFC-J5730DW MFC-J6530DW MFC-J6930DW MFC-J5930DW MFC-J6935DW |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Brother |
| Printfarver | Gul |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve blæk sidekapacitet | 1500 Sider |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Emballagetype | Blister |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Colour ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | MFC-J6530DW MFC-J6930DW |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Sidekapacitet for farve blæk | 1500 Sider |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Blister |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 91 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 32 mm |
| Pakketype | Blister |
| Pakkevægt | 40 g |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 4200 stk |
| Pallens bruttohøjde | 17,7 cm |
| Pallens bruttovægt | 267,5 kg |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 7 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 42 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Vægt & størrelser | |
| Emballagetype | Blister |
| Pakketype | Blister |
| Bredde | 13 mm |
| Dybde | 85 mm |
| Højde | 120 mm |
| Vægt | 53 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.