Brother LC3219XLBK blækpatron 1 stk Original Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Original Brother LC3219XLBK sort XL-blækpatron er specielt udviklet til at sikre udskrifter i høj kvalitet hver gang. Ved at købe originale blækpatroner fra Brother beskytter du din printer fra eventuel skade, som uoriginale blækpatroner kan forårsage.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Sidekapacitet for sort blæk | 3000 Sider |
| Print farver | Sort |
| Kompatible produkter | MFC-J6530DW\nMFC-J6930DW |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | MFC-J5330DW MFC-J5730DW MFC-J6530DW MFC-J6930DW MFC-J5930DW MFC-J6935DW |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Brother |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 3000 Sider |
| OEM-kode | LC-3219XLBK |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Emballagetype | Blister |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Black ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | MFC-J6530DW MFC-J6930DW |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| OEM kode | LC-3219XLBK |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Blister |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 90 mm |
| Pakkedybde | 70 mm |
| Pakkehøjde | 50 mm |
| Pakketype | Blister |
| Pakkevægt | 125 g |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 2000 stk |
| Pallens bruttohøjde | 16,5 cm |
| Pallens bruttovægt | 274 kg |
| Lag pr. palle | 10 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 4 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 40 stk |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Vægt & størrelser | |
| Emballagetype | Blister |
| Pakketype | Blister |
| Bredde | 36 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Højde | 120 mm |
| Vægt | 119 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.