Brother LC3213VALDR blækpatron 4 stk Original Højt (XL) udbytte Sort, Blå, Magenta, Gul
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Brother LC3213VALDR. Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Forsyningstype: Multipakke, Farve blæk sidekapacitet: 400 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Blå, Magenta, Gul, Antal pr. pakke: 4 stk, Sort blæk sidekapacitet: 400 Sider
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Antal farve blækpatroner | 3 |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Sidekapacitet for sort blæk | 400 Sider |
| Print farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Godkendelse | ISO/IEC24711 |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | MFC-J491DW MFC-J497DW MFC-J890DW MFC-J895DW DCP-J572DW DCP-J772DW DCP-J774DW |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Brother |
| Certificering | ISO/IEC24711 |
| Printfarver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Antal pr. pakke | 4 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 400 Sider |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Farve blæk sidekapacitet | 400 Sider |
| OEM-kode | LC-3213 |
| Multipakke | Ja |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Supply type | Multi pack |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Kompabilitet | DCP-J572DW DCP-J772DW DCP-J774DW MFC-J491DW MFC-J497DW |
| Original | Ja |
| OEM kode | LC-3213 |
| Forsyningstype | Multipakke |
| Sidekapacitet for farve blæk | 400 Sider |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Blister |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 768 stk |
| Pallens bruttohøjde | 14,3 cm |
| Pallens bruttovægt | 167 kg |
| Lag pr. palle | 8 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 24 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 192 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Godkendelser | |
| Certificering | ISO/IEC24711 |
| Andre funktioner | |
| Certificering | ISO/IEC24711 |
| Emballeringsdata | |
| Pakketype | Blister |
| Pakkevægt | 225 g |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Vægt & størrelser | |
| Emballagetype | Blister |
| Pakketype | Blister |
| Bredde | 60 mm |
| Dybde | 100 mm |
| Højde | 130 mm |
| Vægt | 181 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.