Brother LC3213M blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Magenta
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Brother LC3213M. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Forsyningstype: Enkelt pakke, Farve blæk sidekapacitet: 400 Sider, Udskrivning af farver: Magenta, Antal pr. pakke: 1 stk
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Print farver | Magenta |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Godkendelse | ISO/IEC24711 |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | DCP-J772DW DCP-J774DW MFC-J890DW MFC-J895DW DCP-J572DW MFC-J491DW MFC-J497DW |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Brother |
| Certificering | ISO/IEC24711 |
| Printfarver | Magenta |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Farve blæk sidekapacitet | 400 Sider |
| OEM-kode | LC-3213 |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Emballagetype | Blister |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | DCP-J772DW DCP-J774DW MCF-J890DW MCF-J895DW |
| Original | Ja |
| OEM kode | LC-3213 |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Sidekapacitet for farve blæk | 400 Sider |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 6000 stk |
| Pallens bruttohøjde | 16,7 cm |
| Pallens bruttovægt | 298,8 kg |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 10 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 60 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Andre funktioner | |
| Certificering | ISO/IEC24711 |
| Emballeringsdata | |
| Pakketype | Blister |
| Pakkevægt | 48 g |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Vægt & størrelser | |
| Emballagetype | Blister |
| Pakketype | Blister |
| Bredde | 12 mm |
| Dybde | 86 mm |
| Højde | 127 mm |
| Vægt | 36 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.