Brother LC3213BK blækpatron 1 stk Original Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
LC3213BK sort blækpatron passer til flere Brother printere.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Sidekapacitet for sort blæk | 400 Sider |
| Print farver | Sort |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Godkendelse | ISO/IEC24711 |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | DCP-J772DW DCP-J774DW MFC-J890DW MFC-J895DW DCP-J572DW MFC-J491DW MFC-J497DW |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Brother |
| Certificering | ISO/IEC24711 |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 400 Sider |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| OEM-kode | LC-3213 |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Black ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | DCP-J772DW DCP-J774DW MCF-J890DW MCF-J895DW |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Original | Ja |
| OEM kode | LC-3213 |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Blister |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 4200 stk |
| Pallens bruttohøjde | 18,3 cm |
| Pallens bruttovægt | 274,2 kg |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 7 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 42 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Vægt & størrelser | |
| Emballagetype | Blister |
| Pakketype | Blister |
| Bredde | 20 mm |
| Dybde | 75 mm |
| Højde | 127 mm |
| Vægt | 48 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 61 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.