Brother LC229XLBK blækpatron 1 stk Original Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Denne originale store Brother LC229XLBK blækpatron i sort er specielt udviklet til at sikre kvalitetsdokumenter, hver gang du udskriver. Ved at købe vores blækpatroner beskytter du din printer mod potentiel langsigtet skade forårsaget af brug af ikke-originale produkter.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Print farver | Sort |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | Brother MFC-J5320DW, MFC-J5620DW, MFC-J5625DW, MFC-J5720DW |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | MFCJ5720DW MFC-J5620DW MFC-J5320DW |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 2400 Sider |
| Antal sider, fodnote | ISO / IEC 24711 |
| Multipakke | Nej |
| Papir, mål | A4 |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Emballagetype | Blister |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Kompabilitet | Brother MFC-J5320DW, MFC-J5620DW, MFC-J5625DW, MFC-J5720DW |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Blister |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 2100 stk |
| Pallens bruttohøjde | 17,2 cm |
| Pallens bruttovægt | 317,9 kg |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 7 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 42 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Andre funktioner | |
| Antal sider, fodnote | ISO / IEC 24711 |
| Papir, mål | A4 |
| Sideudbytte fodnote | ISO / IEC 24711 |
| Emballeringsdata | |
| Pakketype | Blister |
| Pakkevægt | 140 g |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Emballagetype | Blister |
| Pakketype | Blister |
| Bredde | 38 mm |
| Dybde | 92 mm |
| Højde | 116 mm |
| Vægt | 102 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.