Brother LC225XLY blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Gul
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
LC225XLY giver farvestrålende resultater, hver gang du printer. Med denne blækpatron i gul kan du reducere nedetid og øge produktiviteten, samtidig med at du får skarpe farver selv under de mest krævende omstændigheder. Og da det er en stor blækpatron, holder LC225XLY længere end en standard blækpatron uden at gå på kompromis med kvaliteten.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Gul |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Print farver | Gul |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | Brother MFC-J4420DW, MFC-J4625DW |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | DCP-J4120DW MFC-J4420DW MFC-J4620DW MFC-J5320DW MFC-J5620DW MFC-J5720DW |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Antal sider, fodnote | ISO / IEC 24711 |
| Farve blæk sidekapacitet | 1200 Sider |
| Multipakke | Nej |
| Papir, mål | A4 |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Emballagetype | Blister |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | DCP-J4110DW, MFC-J4410DW, MFC-J4510DW, MFC-4610DW, MFC-4710DW |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 3000 stk |
| Pallens bruttohøjde | 15 cm |
| Pallens bruttovægt | 235,8 kg |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 30 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Andre funktioner | |
| Papir, mål | A4 |
| Sideudbytte fodnote | ISO / IEC 24711 |
| Emballeringsdata | |
| Pakketype | Blister |
| Pakkevægt | 73 g |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Pakketype | Blister |
| Bredde | 25 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Højde | 115 mm |
| Vægt | 40 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.