Brother LC223Y blækpatron 1 stk Original Gul
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Få udskrifter i den flotteste kvalitet, hver gang du printer med Brother LC223Y blækpatron i gul. Hvorfor risikere problemer med dine udskrifter ved at købe alternative blækpatroner, når originale Brother blækpatroner garanterer, at din printer bliver ved med at fungere optimalt?
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Gul |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Print farver | Gul |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | Brother MFC-J4420DW, MFC-J4625DW |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | MFC-J4620DW DCP-J562DW DCP-J4120DW MFC-J880DW MFC-J5720DW MFC-J480DW MFC-J5320DW MFC-J4420DW MFC-J5620DW |
| Type | Original |
| Printfarver | Gul |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sider, fodnote | ISO / IEC 24711 |
| Farve blæk sidekapacitet | 550 Sider |
| Multipakke | Nej |
| Papir, mål | A4 |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Emballagetype | Blister |
| Oprindelsesland | Kina |
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Colour ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | Brother MFC-J4420DW, MFC-J4625DW |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 115 mm |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkehøjde | 25 mm |
| Pakketype | Blister |
| Pakkevægt | 53 g |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 3000 stk |
| Pallens bruttohøjde | 15 cm |
| Pallens bruttovægt | 250,2 kg |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 30 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Andre funktioner | |
| Antal sider, fodnote | ISO / IEC 24711 |
| Papir, mål | A4 |
| Sideudbytte fodnote | ISO / IEC 24711 |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Emballagetype | Blister |
| Pakketype | Blister |
| Bredde | 178 mm |
| Dybde | 37 mm |
| Højde | 122 mm |
| Vægt | 41 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.