Brother LC129XLBK blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Brothers farvepatroner er designet til at arbejde perfekt sammen med vores printere, hvilket giver dig gode resultater og stor værdi for pengene.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Print farver | Sort |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | MFC-J6520DW, MFC-J6720DW, MFC-J6920DW |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | MFC-J6520DW, MFC-J6720DW, MFC-J6920DW |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Brother |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 2400 Sider |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Antal sider, fodnote | ISO/IEC 24711 |
| Farve blæk sidekapacitet | 2400 Sider |
| Multipakke | Nej |
| Papir, mål | A4 |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Emballagetype | Blister |
| Oprindelsesland | Kina |
| Kompabilitet | MFC-J6520DW, MFC-J6720DW, MFC-J6920DW |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Blister |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 1500 stk |
| Pallens bruttohøjde | 14,5 cm |
| Pallens bruttovægt | 240,6 kg |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 30 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Andre funktioner | |
| Antal sider, fodnote | ISO/IEC 24711 |
| Papir, mål | A4 |
| Sideudbytte fodnote | ISO/IEC 24711 |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Emballagetype | Blister |
| Pakketype | Blister |
| Bredde | 47 mm |
| Dybde | 92 mm |
| Højde | 119 mm |
| Vægt | 109 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 154 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.