Brother LC127XLBK blækpatron 1 stk Original Ekstra (Super) højt udbytte Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Brother LC127XLBK. Patron kapacitet: Ekstra (Super) højt udbytte, Sort blæk type: Pigmentbaseret blæk, Forsyningstype: Enkelt pakke, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 1200 Sider
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Sidekapacitet for sort blæk | 1200 Sider |
| Print farver | Sort |
| Kompatible produkter | DCP-J4110DW, MFC-J4410DW, MFC-J4510DW, MFC-4610DW, MFC-4710DW |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | DCP-J4110DW MFC-J4610DW MFC-J4410DW MFC-J4510DW MFC-J4710DW |
| Type | Original |
| Brand kompatibilitet | Brother |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 1200 Sider |
| Patron kapacitet | Ekstra (Super) højt udbytte |
| Antal sider, fodnote | ISO 24711 |
| OEM-kode | LC-127XLBK |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Emballagetype | Blister |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Black ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | DCP-J4110DW, MFC-J4410DW, MFC-J4510DW, MFC-4610DW, MFC-4710DW |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| OEM kode | LC-127XLBK |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Blister |
| Bredde | 117 mm |
| Dybde | 93 mm |
| Højde | 29 mm |
| Vægt | 82 g |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 2000 stk |
| Pallens bruttohøjde | 15,4 cm |
| Pallens bruttovægt | 206 kg |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 4 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 20 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Andre funktioner | |
| Antal sider, fodnote | ISO 24711 |
| Sideudbytte fodnote | ISO 24711 |
| Emballeringsdata | |
| Pakketype | Blister |
| Pakkevægt | 100 g |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Vægt & størrelser | |
| Emballagetype | Blister |
| Pakketype | Blister |
| Bredde | 30 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Højde | 120 mm |
| Vægt | 68 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.