Brother LC123C blækpatron 1 stk Original Blå
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Brothers originale LC123C cyan blækpatron er udviklet, så du får kvalitetsudskrifter, hver gang. Med holdbar blæk får du udskrifter, der holder farven i lang tid. Ved at købe originale Brother blækpatroner beskytter du din printer imod potentiel langvarig skade forårsaget af uoriginale blækpatroner.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Blå |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Print farver | Blå |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | MFC-J4610 DW, MFC-J4410 DW, MFC-J4510 DW |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | MFC-J4610 DW, MFC-J4410 DW, MFC-J4510 DW |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Printfarver | Blå |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Farve blæk sidekapacitet | 600 Sider |
| Multipakke | Nej |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Kompabilitet | MFC-J4610 DW, MFC-J4410 DW, MFC-J4510 DW |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 132 mm |
| Pakkedybde | 94 mm |
| Pakkehøjde | 26 mm |
| Pakkevægt | 40 g |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 3000 stk |
| Pallens bruttohøjde | 15,8 cm |
| Pallens bruttovægt | 216 kg |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 30 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Information Pakning | |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 25 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Højde | 115 mm |
| Vægt | 35 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.