Brother LC123BK blækpatron 1 stk Original Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Brother LC123BK. Sort blæk type: Pigmentbaseret blæk, Forsyningstype: Enkelt pakke, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 600 Sider
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Print farver | Sort |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | MFC-J4610 DW, MFC-J4410 DW, MFC-J4510 DW |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | MFC-J870DW DCP-J172W DCP-J132W DCP-J152W DCP-J4110DW DCP-J552DW DCP-J752DW MFC-J4410DW MFC-J4510DW MFC-J4610DW MFC-J470DW MFC-J4710DW MFC-J650DW MFC-J6520DW |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 600 Sider |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Multipakke | Nej |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Black ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | MFC-J4610 DW, MFC-J4410 DW, MFC-J4510 DW |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 3000 stk |
| Pallens bruttohøjde | 14,5 cm |
| Pallens bruttovægt | 249,6 kg |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 30 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Information Pakning | |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 80 g |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 25 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Højde | 115 mm |
| Vægt | 47 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.