Brother LC-223BK blækpatron 1 stk Original Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Vælg Brother LC223BK blækpatron i sort og få det bedste resultat hver gang. Hvorfor risikere at få udskriftproblemer ved at købe uoriginale blækpatroner, når Brother originale blækpatroner garanterer, at din printer hele tiden fungerer optimalt?
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Print farver | Sort |
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | Brother MFC-J4420DW, MFC-J4625DW |
| Printteknologi | Inkjet print |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | MFC-J4620DW DCP-J562DW DCP-J4120DW MFC-J880DW MFC-J5720DW MFC-J480DW MFC-J5320DW MFC-J4420DW MFC-J5620DW |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 550 Sider |
| Antal sider, fodnote | ISO / IEC 24711 |
| Multipakke | Nej |
| Papir, mål | A4 |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Emballagetype | Blister |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Black ink type | Pigmentbaseret blæk |
| Kompabilitet | Brother MFC-J4420DW, MFC-J4625DW |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Original | Ja |
| Multipack | Nej |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Blister |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 3000 stk |
| Pallens bruttohøjde | 14,8 cm |
| Pallens bruttovægt | 222 kg |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 30 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Andre funktioner | |
| Antal sider, fodnote | ISO / IEC 24711 |
| Papir, mål | A4 |
| Sideudbytte fodnote | ISO / IEC 24711 |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Blister |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Emballagetype | Blister |
| Pakketype | Blister |
| Bredde | 24 mm |
| Dybde | 91 mm |
| Højde | 118 mm |
| Vægt | 44 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 77 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.