Brother DR-2200 printertromle Original 1 stk
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Denne originale tromle er designet af eksperter, så den passer til din Brother-printer. DR2200 sikrer, at din printer kan fortsætte med at levere resultater i højeste kvalitet, så dine vigtige dokumenter gengives med al den klarhed, de fortjener.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Kompatible produkter | FAX-2840, FAX-2845, FAX-2940, HL-2130, HL-2135W, HL-2240D, HL-2240, HL-2250DN, HL-2270DW, DCP-7055, DCP-7055W, DCP-7060D, DCP-7065DN, DCP-7070DW, MFC-7360N, MFC-7460DN, MFC-7860DW |
| Printteknologi | Laserprint |
| Kapabilitet | FAX-2840, FAX-2845, FAX-2940, HL-2130, HL-2135W, HL-2240D, HL-2240, HL-2250DN, HL-2270DW, DCP-7055, DCP-7055W, DCP-7060D, DCP-7065DN, DCP-7070DW, MFC-7360N, MFC-7460DN, MFC-7860DW |
| Side kapacitet | 12000 Sider |
| Type | Original |
| Produktfarve | Sort |
| Farve på produkt | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Oprindelsesland | Kina |
| Kompabilitet | FAX-2840, FAX-2845, FAX-2940, HL-2130, HL-2135W, HL-2240D, HL-2240, HL-2250DN, HL-2270DW, DCP-7055, DCP-7055W, DCP-7060D, DCP-7065DN, DCP-7070DW, MFC-7360N, MFC-7460DN, MFC-7860DW |
| Original | Ja |
| Vægt og størrelse | |
| Vægt | 410 g |
| Pakke vægt | 700 g |
| Mål (BxHxD) | 288 x 185 x 50 mm |
| Emballagestørrelse (BxDxH) | 366 x 117 x 231 mm |
| Tekniske detaljer | |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 108 stk |
| Pallens bruttohøjde | 16,5 cm |
| Pallens bruttovægt | 101,2 kg |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 36 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Andre funktioner | |
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 366 x 117 x 231 mm |
| Dimensioner (BxDxH) | 288 x 185 x 50 mm |
| Mål (BxHxD) | 288 x 185 x 50 mm |
| Emballagestørrelse (BxDxH) | 366 x 117 x 231 mm |
| Information Pakning | |
| Pakke vægt | 700 g |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkevægt | 700 g |
| Bredde | 117 mm |
| Dybde | 231 mm |
| Højde | 366 mm |
| Vægt | 460 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 852 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.