Contour Design RollerMouse Pro Regular Vegan Leather Wrist Rest Wireless
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
RollerMouse Pro giver elegant komfort til hårdtarbejdende skuldre, nakke og håndled. Det centrerede design lindrer smerter, mens den patenterede Rullestang giver dig en glidende og præcis kontrol med begge hænder. Fremstillet af 100% genbrugsplast, er det den bæredygtige løsning for dem, der ønsker komfort uden kompromis.
Produktegenskaber
| Emballeringsdata | |
|---|---|
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 189 mm |
| Pakkedybde | 416 mm |
| Pakkehøjde | 42 mm |
| Pakkevægt | 900 g |
| Antal | 1 |
| Antal hævestænger | 2 |
| Mus | |
| Formål | Kontor |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Antal opløsningsmåder | 10 |
| Bevægelsesopløsning | 2800 dpi |
| Antal knapper | 6 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Antal rullehjul | 1 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt, Double click |
| Strømstyring | |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Genopladelig | Ja |
| Batteriets levetid | 3 måned(er) |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Ergonomisk | |
| Plug and play | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Emballage indhold | |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Muse størrelse | M |
| Materiale | Plast, Vegansk læder |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 410 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 442 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 235 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 10,7 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
| Oprindelsesland | Kina |
| Andre funktioner | |
| Batteriets levetid | 3 måned(er) |
| Bæredygtighed | |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 55% |
| Bæredygtighedscertifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Genbrugsplast | 100% |
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 152 mm |
| Dybde | 382 mm |
| Højde | 23 mm |
| Vægt | 584 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.