Brother MFC-L3760CDW Multifunktionsprinter LED A4 600 x 2400 dpi 26 sider pr. minut Wi-Fi
Hurtig og fejlfri alt-i-én LED-printer designet til travle hjem og små kontorer. Få lydsvagt print uden at gå på kompromis med hastighed eller kvalitet.
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Kontor- og hjemmemiljøet ændrer sig løbende med det mål at øge effektiviteten og produktiviteten. Vær sikker på, at du har en pålidelig enhed, der printer hurtigt og nemt med: • Dobbeltsidet print op til 10 sider/min • Scan op til 27 ipm3 • 8,8 cm farvetouchscreen • Gigabit ethernet, 5 GHz wi-fi- og USB- • Print direkte fra computer, USB eller mobil-app • 512 MB intern hukommelse • 50-arks automatisk dokumentføder (ADF)11 • 250-arks papirskuffe11 • Leveres med tonere til op til 1.000 sider i sort og farve. Mulighed for store tonere til op til 3.000 sider i sort og 2.300 sider i farve8
Produktegenskaber
| Scanning | |
|---|---|
| Scanning | Farvescanning |
| Scanner type | Flatbed & ADF scanner |
| Scanningsteknologi | CIS |
| Duplex scanning | Ingen |
| Scanningshastighed (farve) | 21 sider pr. minut |
| Scan til | E-mail, E-mail Server, USB |
| Optisk scanningsopløsning | 1200 x 1200 dpi |
| Kapacitet for input & output | |
| Automatisk dokumentføder (ADF) | Ja |
| Automatisk dokumentføder (ADF) indgangskapacitet | 50 ark |
| Samlet inputkapacitet | 250 ark |
| Samlet outputkapacitet | 150 ark |
| Samlet antal inputbakker | 1 |
| Printhastighed | |
| Udskrivningshastighed (sort, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 26 sider pr. minut |
| Udskrivningshastighed (farve, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 26 sider pr. minut |
| Duplex udskrivning | Ja |
| Maksimal opløsning | 600 x 2400 dpi |
| Tid til første side (sort, normal) | 13,5 sek./side |
| Udskrivningsteknologi | LED |
| Udskrivning | Farveudskrivning |
| Duplex udskrivningstilstand | Automatisk |
| Sikker udskrivning | Ja |
| Papirhåndtering | |
| Ikke-ISO udskriftsmedier størrelse | Legal, Brev |
| Kuverter størrelser | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Brugerdefineret mediebredde | 105 - 215,9 mm |
| Brugerdefineret medielængde | 147,3 - 355,6 mm |
| Maksimal ISO A-serie papirstørrelse | A4 |
| ISO A-serie, størrelser (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-serie, størrelser (B0...B9) | B5 |
| JIS B-seriens størrelser (B0…B9) | B5, B6 |
| Medietyper til papirbakke | Blonde papir, Kuverter, Etiketter, Almindeligt papir, Genbrugspapir, Tykt papir, Tyndt papir |
| Medievægt på papirbakke | 60 - 105 g/m² |
| Design | |
| Skærm diagonal | 8,81 cm (3.47") |
| Markedspositionering | Hjemmekontor |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Indbygget skærm | Ja |
| Kontroltype | Berøring |
| Funktioner | |
| Duplex-funktioner | Udskriv |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Antal printpatroner | 2 |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Sidebeskrivelsessprog | BR-Script 3, PCL 5c, PCL 5e, PCL 6, PDF 1.7 |
| Tekniske detaljer | |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 4 stk |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 497 mm |
| Pakkedybde | 536 mm |
| Pakkehøjde | 533 mm |
| Pakkevægt | 23,4 kg |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 12 stk |
| Pallens bruttohøjde | 17,4 cm |
| Pallens bruttovægt | 299,4 kg |
| Lag pr. palle | 3 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 12 stk |
| Kopiering | |
| Kopiering | Farvekopiering |
| Maksimal kopiopløsning | 600 x 600 dpi |
| Netværk | |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Sikkerhedsalgoritmer | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP, WPA3-EAP, WPA3-SAE |
| Wi-Fi | Ja |
| Kabelteknologi | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Fax | |
| Modemhastighed | 33,6 Kbit/s |
| Fax | Farvefax |
| Præstation | |
| Intern hukommelse | 512 MB |
| Lydtryksniveau (udskrivning) | 47 dB |
| Porte & Grænseflader | |
| USB-port | Ja |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (udskrivning) | 560 W |
| Energy Star-typisk elektricitetsforbrug (TEC) | 0,41 kWh/uge |
| Strømforbrug (klar) | 70 W |
| Strømforbrug (dvale) | 10 W |
| Andre funktioner | |
| Opbevaring af reservedele | 5 År |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 536 mm |
| Dybde | 533 mm |
| Højde | 497 mm |
| Vægt | 20,4 kg |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.