Brother HL-L5210DW laser printer 1200 x 1200 dpi A4 Wi-Fi
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Denne trådløse printer er udviklet til virksomheder, har høj ydeevne og leverer hurtigt print af høj kvalitet, som din virksomhed kan stole på. HL-L5210DW giver dig også et udvalg af tilslutningsmuligheder samt ekstra fleksibilitet ved at skræddersy papirinputtet, så det passer til din virksomheds printbehov. Kompatibel med Brother-løsninger samt tredjepartsløsninger, såsom Kofax, YSoft og mange flere19 Med mulighed for en MPS-kontrakt (Managed Print Service)
Produktegenskaber
| Kapacitet for input & output | |
|---|---|
| Multifunktionsbakke | Ja |
| Universal-magasin kapacitet | 100 ark |
| Samlet inputkapacitet | 250 ark |
| Samlet outputkapacitet | 150 ark |
| Samlet antal inputbakker | 1 |
| Printhastighed | |
| Udskrivningshastighed (sort, normal kvalitet, A4/amerikansk papirformat) | 48 sider pr. minut |
| Duplex udskrivning | Ja |
| Maksimal opløsning | 1200 x 1200 dpi |
| Farve | Ingen |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 35 - 85% |
| Papirhåndtering | |
| Ikke-ISO udskriftsmedier størrelse | Folie, Legal, Brev |
| Kuverter størrelser | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Maksimal ISO A-serie papirstørrelse | A4 |
| ISO A-serie, størrelser (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| JIS B-seriens størrelser (B0…B9) | B5 |
| Medietyper til papirbakke | Kuverter, Brevpapir, Almindeligt papir, Genbrugspapir, Tyndt papir |
| Funktioner | |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Antal printpatroner | 1 |
| Sidebeskrivelsessprog | BR-Script 3, PCL 6, PDF, XPS |
| Design | |
| Markedspositionering | Hjemmekontor |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Farveskærm | Ingen |
| Indbygget skærm | Ja |
| Netværk | |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Sikkerhedsalgoritmer | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP, WPA3-SAE |
| Wi-Fi | Ja |
| Kabelteknologi | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Understøttede netværksprotokoller (IPv4) | ARP, RARP, BOOTP, DHCP, APIPA (Auto IP), WINS/NetBIOS name resolution, DNS Resolver, mDNS, LLMNR responder, LPR/LPD, Custom Raw Port/Port9100, IPP/IPPS, FTP Server, TELNET Server, HTTP/HTTPS server, TFTP client and server, SMTP Client, SNMPv1/v2c/v3, ICMP, Web Services (Print), CIFS client, SNTP client, Syslog |
| Understøttede netværksprotokoller (IPv6) | NDP, RA, DNS resolver, mDNS, LLMNR responder, LPR/LPD, Custom Raw Port/Port9100, IPP/IPPS, FTP Server, TELNET Server, HTTP/HTTPS server, TFTP client and server, SMTP Client, SNMPv1/v2c/v3, ICMPv6, Web Services (Print), CIFS Client, SNTP Client, Syslog |
| Strømstyring | |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (udskrivning) | 670 W |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Præstation | |
| Intern hukommelse | 512 MB |
| Lydtryksniveau (udskrivning) | 54 dB |
| Porte & Grænseflader | |
| USB-port | Ja |
| USB-stik | USB Type-A / USB Type-B |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 373 mm |
| Dybde | 388 mm |
| Højde | 257 mm |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.