Brother TN-3600XL tonerpatron 1 stk Original Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
TN-3600XL med høj kapacitet er udviklet af eksperter for at sikre, at dine udskrifter leveres hurtigt og er tydelige. Originale forbrugsstoffer, som TN-3600XL, giver mere værdi for pengene i det lange løb end billigere alternativer og beskytter dine printeres garanti. Brother tager hensyn til miljøpåvirkningen i alle faser af printerens livscyklus, hvilket reducerer affaldsmængden på lossepladsen. Al Brother-hardware og alle Brother-tonere er bygget til at have så lidt indvirkning på miljøet som muligt.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | HL-L6210DW, HL-L5210DW |
| Type | Original |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Sort toner sideydelse | 6000 Sider |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Tekniske detaljer | |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 72 stk |
| Pallens bruttohøjde | 17,7 cm |
| Pallens bruttovægt | 85,9 kg |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 4 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 24 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 1,21 kg |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 249 mm |
| Højde | 361 mm |
| Vægt | 614 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.