Brother TN-2510XL tonerpatron 1 stk Original Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
TN2510XL er en original toner i sort med høj kapacitet, der er designet til at give tydelige print igen og igen. Denne toner sikrer print af flere sider med en lavere pris pr. side og er ideel til dem, der har behov for større printmængder, og sparer tid ved at reducere hyppigheden af udskiftninger. Vores tonere er nemme at installere, passer til en bred vifte af printere og hjælper dig med at producere dokumenter, der ikke udtværes eller falmer med tiden. Brother tager hensyn til den miljømæssige påvirkning for alle trin i din toners livscyklus, hvilket reducerer mængden af spild. Alt vores hardware og alle vores tonere er bygget til at påvirke miljøet så lidt som muligt.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | MFC-L2860DWE, DCP-L2627DWE, HL-L2400DWE |
| Type | Original |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 3000 Sider |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Tekniske detaljer | |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 179 mm |
| Pakkedybde | 359 mm |
| Pakkehøjde | 124 mm |
| Pakkevægt | 853 g |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 126 stk |
| Pallens bruttohøjde | 14,8 cm |
| Pallens bruttovægt | 340,6 kg |
| Lag pr. palle | 7 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 42 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8443999000 |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkevægt | 680 g |
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 173 mm |
| Højde | 353 mm |
| Vægt | 505 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.