Brother TN-248XLY tonerpatron 1 stk Original Gul
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Hold produktiviteten høj, og reducer behovet for at udskifte forbrugsstoffer med Brothers TN-248XLY med høj kapacitet. Udformet af eksperter for at sikre, at dine print leveres hurtigt og knivskarpt. Originale forbrugsstoffer som TN-248XLY giver mere valuta for pengene i det lange løb end billigere alternativer og beskytter printergarantien. Brother tager højde for miljøpåvirkningen i alle faser af printerens livscyklus, så du minimerer affaldsmængden på lossepladsen. Al Brother-hardware og alle Brother-tonere er bygget til at have så lidt indvirkning på miljøet som muligt.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Farve toner sideydelse | 2300 Sider |
| Udskrivning af farver | Gul |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | MFC-L3760CDW, HL-L8230CDW, HL-L8240CDW, HL-L3220CW, DCP-L3560CDW, MFC-L8340CDW, MFC-L8390CDW |
| Type | Original |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Tekniske detaljer | |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 112 mm |
| Pakkedybde | 393 mm |
| Pakkehøjde | 158 mm |
| Pakkevægt | 810 g |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 216 stk |
| Pallens bruttohøjde | 17,2 cm |
| Pallens bruttovægt | 194 kg |
| Lag pr. palle | 9 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 54 stk |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 110 mm |
| Dybde | 155 mm |
| Højde | 389 mm |
| Vægt | 375 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.