Brother TN-248XLC tonerpatron 1 stk Original Blå
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Print i længere tid, og vær med til at forbedre produktiviteten med Brothers TN-248XLC med høj kapacitet. Professionelt udviklet til at sikre, at dine print leveres hurtigt og er knivskarpe. Originale forbrugsstoffer som TN-248XLC giver mere valuta for pengene i det lange løb end billigere alternativer og beskytter printergarantien. Print mere for mindre med højtydende forbrugsstoffer. Brother tager højde for miljøpåvirkningen i alle faser af printerens livscyklus, så du minimerer affaldsmængden på lossepladsen. Al Brother-hardware og alle Brother-tonere er bygget til at have så lidt indvirkning på miljøet som muligt.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Farve toner sideydelse | 2300 Sider |
| Udskrivning af farver | Blå |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | MFC-L3760CDW, HL-L8230CDW, HL-L8240CDW, HL-L3220CW, DCP-L3560CDW, MFC-L8340CDW, MFC-L8390CDW |
| Type | Original |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Tekniske detaljer | |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 112 mm |
| Pakkedybde | 393 mm |
| Pakkehøjde | 156 mm |
| Pakkevægt | 792 g |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 216 stk |
| Pallens bruttohøjde | 17,7 cm |
| Pallens bruttovægt | 196,2 kg |
| Lag pr. palle | 9 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 54 stk |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 110 mm |
| Dybde | 155 mm |
| Højde | 389 mm |
| Vægt | 375 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.