Brother TN-247C tonerpatron 1 stk Original Blå
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Denne originale Brother TN247C cyan toner er designet specielt til din printer og producerer skarpe, klare tekster, hver gang du udskriver.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Farve toner sideydelse | 2300 Sider |
| Udskrivningsteknologi | LED-udskrivning |
| Udskrivning af farver | Blå |
| Farvepatron, sideudbytte | 2300 Sider |
| Side afkast (farve) | 2300 Sider |
| Print farver | Blå |
| Printteknologi | LED printing |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | DCP-L3550CDW HL-L3270CDW MFC-L3730CDN MFC-L3750CDW MFC-L3770CDW MFC-L3710CW HL-L3230CDW DCP-L3510CDW |
| Side kapacitet | 2300 Sider |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Produktfarve | Sort |
| Brand kompatibilitet | Brother |
| Colour toner page yield | 2300 Sider |
| Farve på produkt | Sort |
| Printfarver | Blå |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| OEM-kode | TN-247C |
| Produkttype | Toner cartridge |
| Multipakke | Nej |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Kompabilitet | DCP-L3550CDW HL-L3270CDW MFC-L3730CDN MFC-L3750CDW MFC-L3770CDW MFC-L3710CW HL-L3230CDW DCP-L3510CDW |
| Original | Ja |
| OEM kode | TN-247C |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Kasse |
| Tekniske detaljer | |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 216 stk |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 9 stk |
| Pallens bruttohøjde | 16,8 cm |
| Pallens bruttovægt | 163,8 kg |
| Lag pr. palle | 9 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 54 stk |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Emballeringsdata | |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 795 g |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Kasse |
| Andre funktioner | |
| Produktfarve | Sort |
| Udskrivningsteknologi | LED-udskrivning |
| Farve på produkt | Sort |
| Vægt & størrelser | |
| Emballagetype | Kasse |
| Pakketype | Kasse |
| Bredde | 103 mm |
| Dybde | 157 mm |
| Højde | 384 mm |
| Vægt | 434 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.