Brother TN-247BK tonerpatron 1 stk Original Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Denne originale Brother TN247BK sorte toner er designet specielt til din printer og producerer skarpe, klare tekster, hver gang du udskriver. Toneren, der er let at udskifte, er kompatibel med en række Brother-printere og vil producere tydelige og holdbare dokumenter, der ikke tværer ud eller falmer over tid.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivningsteknologi | LED-udskrivning |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Sort blækpatron, sideudbytte | 3000 Sider |
| Side afkast (black) | 3000 Sider |
| Product_colour_test | Black |
| Print farver | Sort |
| Black toner page yield | 3000 Sider |
| Printteknologi | LED printing |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | DCP-L3550CDW HL-L3270CDW MFC-L3730CDN MFC-L3750CDW MFC-L3770CDW MFC-L3710CW HL-L3230CDW DCP-L3510CDW |
| Side kapacitet | 3000 Sider |
| Antal pr pakke | 1 stk |
| Type | Original |
| Produktfarve | Sort |
| Brand kompatibilitet | Brother |
| Farve på produkt | Sort |
| Printfarver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Sort toner sideydelse | 3000 Sider |
| OEM-kode | TN-247BK |
| Produkttype | Toner cartridge |
| Multipakke | Nej |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Kompabilitet | DCP-L3550CDW HL-L3270CDW MFC-L3730CDN MFC-L3750CDW MFC-L3770CDW MFC-L3710CW HL-L3230CDW DCP-L3510CDW |
| Original | Ja |
| OEM kode | TN-247BK |
| Vægt og størrelse | |
| Emballagetype | Kasse |
| Tekniske detaljer | |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 216 stk |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 9 stk |
| Pallens bruttohøjde | 17 cm |
| Pallens bruttovægt | 195,1 kg |
| Lag pr. palle | 9 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 54 stk |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Emballeringsdata | |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkevægt | 832 g |
| Information Pakning | |
| Emballagetype | Kasse |
| Andre funktioner | |
| Produktfarve | Sort |
| Udskrivningsteknologi | LED-udskrivning |
| Farve på produkt | Sort |
| Vægt & størrelser | |
| Emballagetype | Kasse |
| Pakketype | Kasse |
| Bredde | 104 mm |
| Dybde | 157 mm |
| Højde | 386 mm |
| Vægt | 459 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.