Brother LC528BK blækpatron 1 stk Original Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Hvis du vil have flotte udskrifter, er det vigtigt at bruge forbrugsstoffer i god kvalitet. Brother LC528BK sort blækpatron med høj ydelse leverer levende farver, skarp tekst og pålidelig ydeevne samt flere sider pr. patron for øget produktivitet. Uanset om du udskriver præsentationer eller dokumenter, forbedrer den printkvaliteten.Brother tager hensyn til miljøet gennem hele blækpatronens livscyklus og bidrager dermed til at reducere mængden af affald på lossepladser. Vores hardware og blækpatroner er designet med fokus på miljøet, så deres miljøaftryk minimeres.Original Brother LC528BK blækpatron – det er det værd hver gang.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivning af farver | Sort |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | MFC-J6760DW MFC-J6960DW |
| Type | Original |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 6000 Sider |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 10 mm |
| Pakkedybde | 110 mm |
| Pakkehøjde | 75 mm |
| Pakkevægt | 160 g |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 95 mm |
| Dybde | 135 mm |
| Højde | 110 mm |
| Vægt | 135 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.