Brother LC424C blækpatron 1 stk Original Blå
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Leder du efter en blækpatron, der giver tydeligt og problemfrit print hver gang? Brother-blækpatronen, LC424C, der er designet til at farven ikke falmer, sikrer problemfri, pålidelige print i topkvalitet fra første til sidste side. Vores perfekte, afbalancerede blæk sikrer, at din printer fungerer optimalt. Brother har miljøpåvirkningen med i tankerne i alle stadier af blækpatronens levetid, hvilket sender mindre affald på lossepladser. Al vores hardware og alle vores blækpatroner er bygget til at påvirke miljøet så lidt som muligt.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivning af farver | Blå |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | DCP-J1200W |
| Type | Original |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve blæk sidekapacitet | 750 Sider |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 4000 stk |
| Pallens bruttohøjde | 15,7 cm |
| Pallens bruttovægt | 286,4 kg |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 10 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 40 stk |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Emballeringsdata | |
| Pakketype | Blister |
| Pakkevægt | 74 g |
| Vægt & størrelser | |
| Pakketype | Blister |
| Bredde | 14,9 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 120 mm |
| Vægt | 55 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.