Brother LC421XLVALDR blækpatron 4 stk Original Sort, Blå, Magenta, Gul
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Brother LC421XLVALDR. Forsyningstype: Multipakke, Farve blæk sidekapacitet: 500 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Blå, Magenta, Gul, Antal pr. pakke: 4 stk, Sort blæk sidekapacitet: 500 Sider
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Antal farve blækpatroner | 3 |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | DCP-J1050DW DCP-J1140DW MFC-J1010DW |
| Type | Original |
| Antal pr. pakke | 4 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 500 Sider |
| Farve blæk sidekapacitet | 500 Sider |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Forsyningstype | Multipakke |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 800 stk |
| Pallens bruttohøjde | 13,9 cm |
| Pallens bruttovægt | 166 kg |
| Lag pr. palle | 8 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 25 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 200 stk |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 200 g |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 155 mm |
| Dybde | 209,9 mm |
| Højde | 155 mm |
| Vægt | 144 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.