Brother DR-248CL printertromle Original 4 stk Multipakke
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Vær sikker på, at din printer på kontoret yder sit bedste, og sørger for at dine print forbliver i den bedst mulige kvalitet med DR-248CL. Nem installering, pålidelig og holdbar, hvilket sikrer, at du ikke bliver forsinket af problemer med print.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Side kapacitet | 30000 Sider |
| Type | Original |
| Antal pr. pakke | 4 stk |
| Multipakke | Ja |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Tekniske detaljer | |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 64 stk |
| Pallens bruttohøjde | 16,7 cm |
| Pallens bruttovægt | 107,6 kg |
| Lag pr. palle | 8 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 8 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 64 stk |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 1,17 kg |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 302 mm |
| Dybde | 191 mm |
| Højde | 376 mm |
| Vægt | 732 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.