Brother MFC-J4350DW Multifunktionsprinter Inkjet A4 1200 x 4800 dpi Wi-Fi
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Print med tillid med den smarte MFC-J4350DW inkjetprinter. Få høje printhastigheder, levende farvekvalitet og effektiv papirhåndtering.150-arks papirskuffeManuel indføringsåbning, 20 arkAutomatisk dokumentføder (ADF)100-arks papiroutputMed højtydende forbrugsstoffer kan du reducere dine printomkostninger og udvide dine printmuligheder. Print direkte fra, eller scan til pc og mobilapp.Denne alt-i-én inkjetprinter er den perfekte partner, der kombinerer print, scan, kopi og fax.
Produktegenskaber
| Scanning | |
|---|---|
| Scanning | Farvescanning |
| Scanner type | Flatbed & ADF scanner |
| Scanningsteknologi | CIS |
| Maksimal scanningsopløsning | 19200 x 19200 dpi |
| Understøttede billedformater | JPEG, TIFF |
| Understøttede dokumentformater | |
| Scan til | E-mail, Fil, Billede |
| Optisk scanningsopløsning (ADF) | 1200 x 600 dpi |
| Optisk scanningsopløsning | 1200 x 2400 dpi |
| Input farvedybde | 30 Bit |
| Output farvedybde | 24 Bit |
| Input gråtoneskala dybde | 10 Bit |
| Output gråtoneskala dybde | 8 Bit |
| Kapacitet for input & output | |
| Automatisk dokumentføder (ADF) | Ja |
| Automatisk dokumentføder (ADF) indgangskapacitet | 20 ark |
| Manuel arkføder | Ja |
| Samlet inputkapacitet | 150 ark |
| Samlet outputkapacitet | 100 ark |
| Samlet antal inputbakker | 1 |
| Emballage indhold | |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Inkluderet patronkapacitet (sort) | 350 Sider |
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
| Inkluderet patronkapacitet (CMY) | 350 Sider |
| Garantibevis | Ja |
| Patron(er) inkluderet | Ja |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (kopiering) | 21 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,1 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug ( gennemsnitlig drift ) | 1,3 W |
| Printhastighed | |
| Udskrivning af vandmærke | Ja |
| Funktion til udskrivning af foldere | Ja |
| Funktion til udskrivning af plakater | Ja |
| Duplex udskrivning | Ja |
| N-i-1 udskrivningsfunktion | Ja |
| Duplex udskrivningshastighed (ISO/IEC 24734) mono | 11 ipm |
| Duplex udskrivningshastighed (ISO/IEC 24734) farve | 10 ipm |
| Maksimal opløsning | 1200 x 4800 dpi |
| Tid til første side (sort, normal) | 5,8 sek./side |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet |
| Udskrivning | Farveudskrivning |
| Duplex udskrivningstilstand | Automatisk |
| Tid til første side (farve, normal) | 5,9 sek./side |
| Udskrivningshastighed (ISO/IEC 24734) mono | 20 ipm |
| Udskrivningshastighed (ISO/IEC 24734) farve | 19 ipm |
| Netværk | |
| Bluetooth | Ingen |
| Mobile udskrivningsteknologier | Apple AirPrint, Brother Mobile Connect, Mopria Print Service |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Sikkerhedsalgoritmer | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 802.1x RADIUS, EAP-FAST, EAP-TLS, EAP-TTLS, PEAP, SSL/TLS, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Ethernet LAN | Ingen |
| Near Field Communication (NFC) | Ingen |
| IP-adresse filtrering | Ja |
| Understøttede netværksprotokoller (IPv4) | ARP, RARP, BOOTP, DHCP, APIPA (AutoIP), WINS/NetBIOS name resolution, DNS Resolver, LLMNR Receiver, LPR/LPD, Custom Raw Port/Port9100, SNMPv1/v2c/v4, TFTP Server, Web Services (Print), Web Services (Scan), mDNS, IPP, HTTP Server, SNTPClient, ICMP |
| Understøttede netværksprotokoller (IPv6) | NDP, RA, mDNS, LLMNR Receiver, LPR/LPD, Custom Raw Port / Port9101, SNMPv1/v2c/v4, TFTP Server, ICMPv7, SNTP Client, Web Services (Print), Web Services (Scan), HTTP Server, IPP, IPP/IPPS, IMAP5, DNS Resolver |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 20 - 80% |
| Kopiering | |
| Tid til første kopi (sort, normal) | 10,5 sek./side |
| Tid til første kopi (farve, normal) | 13 sek./side |
| N-i-1 kopifunktion (N =) | 2, 4 |
| Kopiering | Farvekopiering |
| Duplex kopieringstilstand | Automatisk |
| Maksimal kopiopløsning | 1200 x 2400 dpi |
| Maksimalt antal kopier | 99 Kopier |
| Ændre størrelse på kopimaskine | 25 - 400% |
| ID-kort kopi funktion | Ja |
| Maksimal kopieringsstørrelse | A4 |
| Duplekskopiering | Ja |
| N-i-1 kopifunktion | Ja |
| Papirhåndtering | |
| Ikke-ISO udskriftsmedier størrelse | Direktør, Folie, Indekskort, Legal |
| Kuverter størrelser | C5, DL, Monarch |
| Fotopapir størrelser | 10x15 cm |
| Automatisk dokumentføder (ADF) medievægt | 64 - 90 g/m² |
| Brugerdefineret mediebredde | 139,7 - 215,9 mm |
| Brugerdefineret medielængde | 148 - 355,6 mm |
| Flerfunktionsmagasin medie vægt | 64 - 300 g/m² |
| Maksimal ISO A-serie papirstørrelse | A4 |
| ISO A-serie, størrelser (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Maksimal printstørrelse | 215 x 355 mm |
| ISO C-seriens størrelser (C0…C9) | C5 |
| Medietyper til papirbakke | Kuverter, Blankt papir, Almindeligt papir, Genbrugspapir |
| Medievægt på papirbakke | 64 - 220 g/m² |
| Funktioner | |
| Duplex-funktioner | Kopier, Udskriv |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Antal printpatroner | 4 |
| Udskiftningspatroner | LC527BK, LC527XLBK, LC527CMY, LC527XLCMY |
| Anbefalet arbejdscyklus | 0 - 2000 sider pr. måned |
| Design | |
| Markedspositionering | Hjemmekontor |
| Produktfarve | Sort |
| Farveskærm | Ja |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærm | LCD |
| Præstation | |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Intern hukommelse | 256 MB |
| Lydeffektniveau (udskrivning) | 6,66 dB |
| Lydtryksniveau (udskrivning) | 54 dB |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 507 mm |
| Pakkedybde | 252 mm |
| Pakkehøjde | 464 mm |
| Pakkevægt | 10,8 kg |
| Pakkevolumen | 59282 cm³ |
| Fax | |
| Modemhastighed | 14,4 Kbit/s |
| Fax | Farvefax |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 11, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Home, Windows 11 Pro, Windows 11 x64 |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Porte & Grænseflader | |
| USB-port | Ja |
| Logistik data | |
| Eksportkontrolklassisfikationsnummer (ECCN) | na |
| Tekniske detaljer | |
| 3 | 1,24 kg |
| Vægt af papiremballage | 1,24 kg |
| Vægt af plastemballage | 75 g |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 440 mm |
| Dybde | 357 mm |
| Højde | 180 mm |
| Vægt | 8,9 kg |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.