Logitech USB Unifying Receiver USB-modtager
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
USB-modtager til brug sammen med en Unifying-mus eller et Unifying-tastatur.
EN MODTAGER – 6 ENHEDER
Tilslut op til 6 kompatible tastaturer og mus til én computer via en enkelt Unifying-modtager – og undgå besværet med adskillige USB-modtagere.
LILLE MODTAGER DER KAN BLIVE SIDDENDE I COMPUTEREN
Vores mindste Unifying-modtager. Så lille at du bare kan lade den blive siddende i din bærbare computer så du ikke behøver tage den ud når du bevæger dig rundt.
HAR DU MISTET DIN UNIFYING-MODTAGER?
Brug denne separate USB Unifying-modtager som erstatning. Den er kompatibel med alle Logitech Unifying-produkter (se efter Unifying-logoet på kompatible produkter)
EKSTRA MODTAGER TIL LOGITECH EASY-SWITCH
Brug en ekstra Unifying-modtager til at slutte en Easy-Switch-mus eller et tastatur – eller begge – til en anden computer. Skift derefter fra den ene til den anden computer med et enkelt tryk på en knap, så du nemt kan multitaske. Det fungerer også perfekt sammen med Logitech Flow.
AVANCERET TRÅDLØS 2,4-GHZ-TEKNOLOGI FRA LOGITECH
Den avancerede trådløse 2,4-GHz-teknologi giver en stærk og stabil forbindelse stort set uden forsinkelser og signaludfald og en rækkevidde på op til 10 meter.
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Mærke kompatibilitet | Logitech |
| Produktfarve | Sort |
| Produkttype | USB-modtager |
| Enhedstype | Mus / tastatur |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 101,9 mm |
| Pakkedybde | 110 mm |
| Pakkehøjde | 16 mm |
| Pakkevægt | 22 g |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 201 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 249 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 136 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,36 kg |
| Tekniske detaljer | |
| Enhedstype | Mus / tastatur |
| Produktfarve | Sort |
| Farve på produkt | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Logitech |
| Produkttype | USB-modtager |
| Brand kompatibilitet | Logitech |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Emballage indhold | |
| Emballageindhold | - Unifying receiver - User documentation - |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 14 mm |
| Dybde | 6 mm |
| Højde | 15 mm |
| Vægt | 1,23 g |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.