Deltaco USBC-1003M USB-kabel USB 2.0 0,5 m USB A 0,48 Gbit/sek. Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Produktegenskaber
| Funktioner | |
|---|---|
| Maksimal dataoverførselshastighed | 0,48 Gbit/sek. |
| Stik 1 | USB A |
| Stik 2 | USB C |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Produktfarve | Sort |
| Kabellængde | 0,5 m |
| Plug and play | Ja |
| USB version | USB 2.0 |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakketype | Hængende boks |
| Pakkevægt | 45 g |
| Vægt & størrelser | |
| Kabellængde | 0,5 m |
| Vægt | 20 g |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 120 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 30 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 290 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 2,4 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 40 stk |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 12 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 3 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 19 cm |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 20 stk |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8544429090 |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 1,5 kg |
| Oprindelsesland | Kina |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Strømstyring | |
| Udgangsstrøm (maks.) | 3 A |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.