Logitech Signature Slim Solar+ K980 tastatur Universel RF trådløs + Bluetooth QWERTY Dansk, Finsk, Norsk, Svensk Grafit
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Logitech Signature Slim Solar+ K980. Tastatur stil: Lige. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Tastaturopsætning: QWERTY, Anbefalet brug: Universel. Produktfarve: Grafit
Produktegenskaber
| Emballage indhold | |
|---|---|
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Modtager inkluderet | Ingen |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Plug and play | Ja |
| Tastatur | |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Anbefalet brug | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Dansk, Finsk, Norsk, Svensk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Genvejstaster | Ja |
| Programmerbare genvejstaster | Ja |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 164 mm |
| Pakkedybde | 448 mm |
| Pakkehøjde | 31 mm |
| Pakkevægt | 900 g |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ingen |
| Design | |
| Produktfarve | Grafit |
| LED-indikatorer | Ja |
| Tastatur stil | Lige |
| Fleksibelt tastatur | Ingen |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Plast |
| Tastatur i ø-stil | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 430,8 x 142,9 x 20,2 mm |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Batteri | |
| Batterikapacitet | 70 mAh |
| Strømstyring | |
| Opladningskilde | Solar |
| Tastatur batteritype | Indbygget batteri |
| Genopladelig | Ja |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| Batterikapacitet | 70 mAh |
| Strømkilde type | Batteri, Solar |
| Headset | |
| Headset inkluderet | Ingen |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.