Logitech MX Keys S
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Logitech MX Keys S. Tastatur formfaktor: Fuld størrelse (100 %). Tastatur stil: Lige. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Enhedsgrænseflade: Bluetooth, Tastatur nøglekontakt: Saksnøglekontakt, Tastaturopsætning: QWERTY. Type af baggrundslys: LED. Anbefalet brug: Universel. Produktfarve: Grafit
Produktegenskaber
| Emballage indhold | |
|---|---|
| Kabler inkluderet | USB Type-A - USB Type-C |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Emballageindhold | Tastatur MX Keys S Logi Bolt USB-modtager USB-C-opladerkabel (USB-A til USB-C) Brugervejledning |
| Modtager dimensioner (BxDxH) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Modtager vægt | 2 g |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Strømstyring | |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Antal batterier (tastatur) | 1 |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Opladningskilde | USB Type-C |
| Tastatur batteritype | Indbygget batteri |
| Genopladelig | Ja |
| Batterikapacitet | 1500 mAh |
| Strømkilde type | Batteri |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Tastatur | |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Anbefalet brug | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil |
| Nærhedssensor | Ja |
| Sensor for omgivende lys | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Tastatur nøglekontakt | Saksnøglekontakt |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 147,5 mm |
| Pakkedybde | 450,5 mm |
| Modtager dimensioner (BxDxH) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Pakkehøjde | 39,5 mm |
| Modtager vægt | 2 g |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Pakkevægt | 1,12 kg |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-A - USB Type-C |
| Brugervejledning | Ja |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ingen |
| Design | |
| Produktfarve | Grafit |
| LED-indikatorer | Ja |
| Tastatur stil | Lige |
| Baggrundslys | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Type af baggrundslys | LED |
| Baggrundsfarve | Hvid |
| Materiale | Aluminium |
| Justerbar baggrundsbelysning | Ja |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 187 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 246 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 76 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 900 g |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 430,2 x 131,63 x 20,5 mm |
| Tastatur vægt | 810 g |
| Systemkrav | |
| Minimum systemkrav | Du har brug for følgende: Bluetooth Low Energy-teknologi Windows 10, 11 eller nyere macOS 10.15 eller nyere Linux (3) Chrome OS (3) iPadOS 14 eller nyere (3) AndroidTM 8.0 eller nyere (3) Logi Bolt USB-modtager Kræver en ledig USB-port Ikke kompatibel med andre Logitech USB-modtagere. (3) Enhedens grundlæggende funktioner understøttes uden software til operativsystemer ud over Windows og macOS |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Andre funktioner | |
| Kapabilitet | Logi Bolt USB receiver |
| Genbrugsplast | 26% |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
| Genbrug af data | |
| Genbrugsplast | 26% |
| Software | |
| Software, der kan downloades | Logi Options+ |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.