Logitech Keyboard K270 - Trådløs Tastatur
Logitech Wireless Keyboard K270 - 2.4GHz, USB 2.0, QWERTY, Danish/Pan Nordic
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
KOMFORTABEL OG EFFEKTIV
Tastaturet i fuld størrelse inkluderer et numerisk tastatur og otte praktiske genveje, hvilket gør dataindtastning og navigation til en leg – med nem adgang til internettet, e-mails, musik m.m. De robuste ben der kan slås ud giver dig mulighed for at justere tastaturets højde efter eget valg.
BYGGET TIL AT HOLDE
K270-tastaturet er bygget med de samme høje kvalitetsstandarder, der har gjort Logitech til den førende inden for mus og tastaturer. Op til 24 måneders batterilevetid eliminerer besværet med hyppige batteriskift med en praktisk tænd/sluk-knap og strømbesparende teknologi for at bevare batteriets levetid.
DESIGNET TIL AT BLIVE VED
Med en inkluderet 3-års garanti. design og holdbare printkarakterer holder dig på sporet i mange år fremover på trods af uheld på arbejdspladsen.
DEN SKRIVEFØLELSE DU ELSKER
Dette stabile tastatur leverer en velkendt typefølelse med dybe profiltaster og en fjedrende, lydhør følelse.
ENKEL TRÅDLØSHED
Let at slutte til, let at bruge. Glem alt om frafald og forsinkelser takket være en stærk, pålidelig trådløs forbindelse med op til 10 m. K270 leveres med en Logitech Unifying USB-modtager, der giver dig mulighed for at parre op til seks kompatible Logitech-værktøjer, så du kan føje din Logitech-mus til den samme modtager. Færre ledninger, mindre besvær og en nem arbejdsgang.
Produktegenskaber
| Information Pakning | |
|---|---|
| Trådløs modtager, interface | USB |
| Unifying modtager | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Modtager, type | Nano |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Batterier medfølger | Ja |
| Strømstyring | |
| Antal understøttede batterier | 4 |
| Batteritype | AAA |
| Batteritype, tastatur | AAA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Strømkildetype | Batteri |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Tastatur batteritype | AAA |
| Batteriets levetid | 24 måned(er) |
| Batterikapacitet | 1000 mAh |
| Strømkilde type | Batteri |
| Ergonomisk | |
| Plug and play | Ja |
| Wireless rækkevide | 10 m |
| LED indikatorer | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Tastatur | |
| Enhed, interface | RF trådløst |
| Tastatur layout | QWERTY |
| Tastatur, sprog | Pan Nordic |
| Tastatur, formfaktor | Standard |
| Tastatur, stil | Lige |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Tastatur modstandsdygtig overfor pletter | Ja |
| Tasternes holdbarhed | 5 Million karakterer |
| Multimedietaster | Ja |
| Andre funktioner | |
| Minimum systemkrav | USB |
| Kompatible operativsystemer | Windows XP Windows Vista Windows 7 |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Plug and play | Ja |
| Modtager | |
| Trådløs modtager, interface | USB |
| Modtager, type | Nano |
| Unifying modtager | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 31,8 mm |
| Pakkedybde | 454,1 mm |
| Modtager dimensioner (BxDxH) | 14,4 x 6,6 x 18,7 mm |
| Pakkehøjde | 158,8 mm |
| Modtager vægt | 2 g |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Unifying receiver |
| Samlende modtager | Ja |
| Pakkevægt | 658 g |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Trådløs modtager, interface | USB |
| Unifying modtager | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Modtager, type | Unifying receiver |
| Batterier medfølger | Ja |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ingen |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 137 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 464 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 174 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Design | |
| LED-indikatorer | Ja |
| Tastatur, stil | Lige |
| Tastatur stil | Lige |
| LED indikatorer | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 441 x 18 x 149 mm |
| Tastatur vægt | 498 g |
| Systemkrav | |
| Minimum systemkrav | USB |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| USB påkrævet | Ja |
| Understøttede Windows operativsystemer | Ja |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Emballage indhold | |
| Emballageindhold | Keyboard Logitech Unifying receiver 2 AAA batteries (pre-installed) User documentation |
| Indhold af emballage | |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Batterier medfølger | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.