Logitech Keyboard K120 for Business tastatur USB Nordisk Sort
Leveringstid fra butikken/ lageret 1-3 hverdage
Kan også afhentes i butikken
Det burde være enkelt at få ting gjort. Det er det, der gør dette tastatur i fuld størrelse til den rigtige pasform. Det er en pålidelig og holdbar partner udstyret med et numerisk tastatur med et brugervenligt design, der fungerer lige fra kassen. Tilslut bare dette tastatur med ledning via USB, og så er du klar.
KOMFORTABEL OG I FULD STØRRELSE
Dette tastatur i fuld størrelse med integreret numerisk tastatur gør dataindtastning, beregninger og navigation til en leg. Den buede mellemrumstast sammen med letlæselige taster giver en behagelig og velkendt skriveoplevelse.
NEM PLUG & PLAY
Tastaturet er klar til brug med det samme. Det skal bare tilsluttes til USB-porten, og så er det klar til brug. Ingen downloads, ingen opsætning, ingen besvær.
HOLDBART OG VÆSKEAFVISENDE
Spildsikkert design, holdbare taster og robuste vippeben med justerbar højde, dette tastatur er bygget til at holde.
BYGGET TIL AT BLIVE VED
K120 er bygget med de samme høje kvalitetsstandarder, der har gjort Logitech til den førende inden for mus og tastaturer.
DEN SKRIVEFØLELSE DU ELSKER
Dette stabile tastatur leverer en velkendt typefølelse med dybe profiltaster og en fjedrende, lydhør følelse.
FREMSTILLET AF GENBRUGSPLAST
Plastdelene i K120 inkluderer 51 % certificeret genbrugsplast efter forbruger – for at give genbrugsplastik fra gammelt forbrugerelektronik nyt liv og reducere vores CO2-fodaftryk.
Produktegenskaber
| Ergonomisk | |
|---|---|
| Kabellængde | 1,5 m |
| Plug and play | Ja |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| USB 2.0 porte, antal | 1 |
| LED indikatorer | Ja |
| Vægt og størrelse | |
| Tastatur, dimensioner (BxDxH) | 450 x 155 x 23,5 mm |
| Tastatur, vægt | 550 g |
| Tastatur | |
| Enhed, interface | USB |
| Tastatur, formfaktor | Standard |
| Tastatur, stil | Lige |
| USB 2.0 porte, antal | 1 |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Certificering | CE, TUV, WEEE, FCC, UL/cUL, VCCI, BSMI, EPUP, KCC |
| Godkendelse | CE, TUV, WEEE, FCC, UL/cUL, VCCI, BSMI, EPUP, KCC |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer |
| Spildresistent op til | 60 ml |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 29,2 mm |
| Pakkedybde | 163 mm |
| Pakkehøjde | 474 mm |
| Pakkevægt | 694,5 g |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ingen |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
| Farve på produkt | Sort |
| Tastatur, stil | Lige |
| Tastatur stil | Lige |
| Godkendelse | CE, TUV, WEEE, FCC, UL/cUL, VCCI, BSMI, EPUP, KCC |
| LED indikatorer | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 163 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 337 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 486 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 6,95 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 155 x 450 x 23,5 mm |
| Tastatur vægt | 550 g |
| Tastatur, dimensioner (BxDxH) | 450 x 155 x 23,5 mm |
| Tastatur, vægt | 550 g |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows XP, Windows Vista, Windows 7 |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| USB påkrævet | Ja |
| Understøttede Windows operativsystemer | Windows 7 Home Premium,Windows 7 Professional,Windows 7 Starter,Windows 7 Ultimate,Windows Vista Business,Windows Vista Home Basic,Windows Vista Home Premium,Windows Vista Ultimate,Windows XP Home,Windows XP Professional |
| Understøttede Linux operativsystemer | Ja |
| Funktioner | |
| Kabellængde | 1,5 m |
| Plug and play | Ja |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
Scidata - en lokal IT- forretning i Vejle
Vi er en lokal butik, som ud over vores webshop har fysisk butik i Vejle. Vi er kendte i lokalområdet for vores gode service og vores passion for IT. Gennem de seneste 25+ år har vi leveret IT til både privat og erhvervs- kunder over hele Danmark. Som du kan høre, har scidata noget for alle.
Vil du købe dine varer online?
Hos os kan du vælge at besøge vores butik hvis vi ligger i nærheden af dig. Du kan også bestille dine varer direkte her på siden. Det er utroligt nemt og du får alle de oplysninger du skal bruge.
Kontakt os i butikken.
Hvis du står og mangler vejledning eller har spørgsmål til vores varer, så er du altid velkommen til at kontakte os på telefonnummer 75723211 eller på mailen salg@scidata.dk. Eller blot kigge forbi hvis du er i nærheden.